10 hodnocení s 5 komentáři
Nejužitečnější komentář
moc příjemný kolektiv kolegů, všichni ochotni pomoct, bohužel v nesystematičnosti firmy i tato ochota vycházela vniveč
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Marketing
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:duben 2019
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel76 %
Kolegové82 %
Nadřízení74 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Práci, co dává hlubší smysl
doporučuje 6
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 5
Jistotu a stabilitu
doporučuje 5









