25 hodnocení s 19 komentáři
Nejužitečnější komentář
Skvělý přístup nadřízeného ve všech oblastech. Nejen kolektiv, ale i ostatní pracovníci jsou příjemní a ochotní pomoci, vysvětlit, co je potřeba. Příjemné prostředí.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Administrativa
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:leden 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel65 %
Kolegové80 %
Nadřízení68 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučuje 13
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 10
Řád a pravidla
doporučuje 8



