5 hodnocení s 5 komentáři
Nejužitečnější komentář
Produkt je velmi dobrý a kvalitní - bohužel v nesprávných rukách.
Kolegové - až na výjimky všichni skvělí
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Obchodník
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:květen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel43 %
Kolegové80 %
Nadřízení33 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Řád a pravidla
doporučují 2
Možnost učit se novým věcem
doporučují 2
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučují 2









