10 hodnocení s 8 komentáři
Nejužitečnější komentář
Kolegové jsou fajn. Práce je dobrá a stále se děje něco nového.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Nákup
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 5 let
Napsáno:červen 2025
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel58 %
Kolegové71 %
Nadřízení49 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 7
Práci bez přesčasů
doporučují 2
Možnost učit se novým věcem
doporučují 2









