8 hodnocení s 8 komentáři
Nejužitečnější komentář
Já jsem byl spokojený ze všem
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:březen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel83 %
Kolegové70 %
Nadřízení71 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Pružnou pracovní dobu
doporučuje 5
Možnost práce při studiu
doporučuje 5
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučují 4








