62 hodnocení s 39 komentáři
Nejužitečnější komentář
Dobrý šéf a kolektiv, práce celkem jednoduchá a poměrně za dobré peníze
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Logistika, doprava
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:srpen 2024
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel54 %
Kolegové67 %
Nadřízení57 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 29
Náročné úkoly
doporučuje 15
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 11









