9 hodnocení s 6 komentáři
Nejužitečnější komentář
Nic jsem se naučila. Same nervy a hodně prace za malo peněz sliby jak se zlepší plat a sliby chyby že?
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:duben 2019
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel60 %
Kolegové73 %
Nadřízení55 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Pružnou pracovní dobu
doporučují 2
Jistotu a stabilitu
doporučují 2
Uplatnění pro starší 50 let
doporučují 2









