19 hodnocení s 17 komentáři
Nejužitečnější komentář
Velmi dobrá atmosféra v rámci týmu a nejbližších spolupracovníků.
Docela dost zajímavých benefitů - např. 30 dní dovolené + 5 sickdays, stravné 100 Kč, příspěvek na aktivity, penzijní, ani si to vše nepamatuji :-)
Velmi dobré skloubení pracovních a soukromých záležitostí.
Zajímavá, kreativní a také samostatná práce. Důvěra a ocenění od nadřízených.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Zákaznická podpora
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 10 let
Napsáno:srpen 2023
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel69 %
Kolegové82 %
Nadřízení67 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučuje 11
Náročné úkoly
doporučuje 8
Neformální pracovní atmosféru
doporučuje 7








