11 hodnocení s 8 komentáři
Nejužitečnější komentář
bohužel s ničím
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Management
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:červen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel70 %
Kolegové62 %
Nadřízení58 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučuje 7
Příjemné pracovní prostředí
doporučují 4
Náročné úkoly
doporučují 3








