29 hodnocení s 19 komentáři
Nejužitečnější komentář
Škoda že jsem dostala výpověď bez udání důvodu.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Obsluha zákazníků, prodej na prodejně
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:říjen 2024
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel74 %
Kolegové76 %
Nadřízení63 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 12
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 10
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 9









