54 hodnocení s 32 komentáři
Nejužitečnější komentář
Nadřízený byl ke vždy férový.
Zajímavé benefity
Firma mi hodně dala, naučila me jak správně komunikovat a vést tým
Ale taky mi hodně vzala na úkor mého volného času abychom mohla být s rodinou, tak jsem neustále pracovala
Ten kdo chce být pohlceny práci nonstop, tak firmu doporučuji.
Pro lidi kteří chtějí být i s rodinou a užívat si život a mají se rádi firmu nedoporučuji.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Management
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 10 let
Napsáno:březen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel58 %
Kolegové71 %
Nadřízení59 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 20
Jistotu a stabilitu
doporučuje 12
Náročné úkoly
doporučuje 11









