38 hodnocení s 31 komentáři
Nejužitečnější komentář
Těžko říci, zda jde o pozitivum, ale zaměstnají zde každého. Na překlenutí
těžkého období, než najdete jinou pracovní nabídku možná lepší než být na
pracovním úřadě.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Obchodník
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:červenec 2020
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel52 %
Kolegové52 %
Nadřízení47 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 9
Jistotu a stabilitu
doporučuje 8
Náročné úkoly
doporučuje 6









