17 hodnocení s 12 komentáři
Nejužitečnější komentář
Ochota při jakém koliv problému se dala řešit s mistrem.
Jen to chování k těm zaměstnancum by mohl bít o dost solidnější nejsme roboti ale lidi.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Kvalita, kontrola kvality
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:květen 2020
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel59 %
Kolegové67 %
Nadřízení55 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Řád a pravidla
doporučuje 7
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 6
Jistotu a stabilitu
doporučují 4








