27 hodnocení s 21 komentáři
Nejužitečnější komentář
Karta Benefit plus, motivace, Férové jednání, vždy víte na čem si stojíte a jak s Vámi zaměstnavatel jedná. Samotné hodnoty MND jsou v souznění s mým přesvědčením, pro jaké zaměstnavatele pracovat :).
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Obsluha zákazníků, prodej na prodejně
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:prosinec 2025
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel91 %
Kolegové91 %
Nadřízení90 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 20
Pružnou pracovní dobu
doporučuje 16
Jistotu a stabilitu
doporučuje 16

