39 hodnocení s 23 komentáři
Nejužitečnější komentář
Postupně se snaží malinko zlepšit plat a benefity.
Je tam chladno (me naprosto vyhovuje!)
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:prosinec 2018
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel61 %
Kolegové71 %
Nadřízení58 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučuje 12
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 12
Práci bez přesčasů
doporučuje 7









