7 hodnocení se 4 komentáři
Nejužitečnější komentář
Benefity skoro žádný, stravenky jsou skoro všude, takže krom toho žádný jiný benefity nejsou, i když slibovali! Smutný
Práce za ty peníze nestojí, vychvalují si, že tohle nikde jinde nedostanete, ale je to omyl.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Obsluha zákazníků, prodej na prodejně
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:červen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel69 %
Kolegové66 %
Nadřízení67 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučují 4
Řád a pravidla
doporučují 3
Práci v týmu mladých lidí
doporučují 2









