11 hodnocení s 7 komentáři
Nejužitečnější komentář
Kolegové byli většinou fajn, přímo nadřízení manažeři se často střídali. Dobré jsou většinou volné víkendy a ne práce o nocích. Jen některé provozy jsou otevřené i o víkendech.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Obsluha zákazníků, prodej na prodejně
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 5 let
Napsáno:květen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel58 %
Kolegové64 %
Nadřízení50 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Práci, co dává hlubší smysl
doporučují 4
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučují 3
Práci vhodnou pro rodiče s dětmi
doporučují 3









