36 hodnocení s 28 komentáři
Nejužitečnější komentář
Máme mezi sebou moc pěkné vztahy, dobře se mi v tomto prostředí pracuje. Zaměstnanců si zde váži a dokáží je ocenit.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:leden 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel89 %
Kolegové92 %
Nadřízení90 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Práci, co dává hlubší smysl
doporučuje 27
Pružnou pracovní dobu
doporučuje 20
Neformální pracovní atmosféru
doporučuje 19

