7 hodnocení s 5 komentáři
Nejužitečnější komentář
Slušný plat na administrativní pozici a mám to kousek domů.
To je asi vše...
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Administrativa
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:říjen 2022
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel63 %
Kolegové61 %
Nadřízení46 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučují 4
Řád a pravidla
doporučují 3
Jistotu a stabilitu
doporučují 3









