15 hodnocení s 10 komentáři
Nejužitečnější komentář
Ako žena som bola najviac spokojná s tým ze som sama sebe niečo dokázala ináč ženy tam na určitých úsekoch nemajú žiadnu cenu
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Logistika, doprava
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:červen 2020
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel60 %
Kolegové56 %
Nadřízení53 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Práci v týmu mladých lidí
doporučuje 7
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 7
Práci vhodnou pro rodiče s dětmi
doporučuje 6








