36 hodnocení s 21 komentáři
Nejužitečnější komentář
Vedení strašný, všude jen sliby a činy nikde… směnový Mistr dobrý ale vedoucí k ničemu
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Logistika, doprava
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 5 let
Napsáno:září 2024
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel69 %
Kolegové74 %
Nadřízení66 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučuje 17
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 13
Řád a pravidla
doporučuje 9








