5 hodnocení se 3 komentáři
Nejužitečnější komentář
Ikdyz jsem byla jako student VŠ na stáži nechovali se ke me nadrazene a davali mi možnost získat nějaké vědomosti v oboru, který studuji.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:srpen 2019
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel67 %
Kolegové71 %
Nadřízení62 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Neformální pracovní atmosféru
doporučují 2
Jistotu a stabilitu
doporučují 2
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučují 2









