6 hodnocení s 6 komentáři
Nejužitečnější komentář
Jediný co je tu dobrý, že načerpáte zkušenosti, ale to je vše.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Zdravotní péče
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:listopad 2024
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel56 %
Kolegové89 %
Nadřízení45 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučují 3
Možnost učit se novým věcem
doporučují 2
Příležitost využít cizí jazyky
doporučuje 1









