10 hodnocení s 10 komentáři
Nejužitečnější komentář
Nejvíc se mi líbí spolupráce s kolegy, přátelská a otevřená atmosféra v rámci celé firmy. Naše vedení má skvělou komunikaci směrem do firmy a velmi si vážím jejich otevřenosti a lidskosti.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Administrativa
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:květen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel99 %
Kolegové99 %
Nadřízení100 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Pružnou pracovní dobu
doporučuje 10
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 10
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 10









