Jaký je zaměstnavatel
Kolegové
Nadřízení
Míra spokojenosti
Jak zaměstnanci hodnotí svůj příjem?
…slýcháte tohle u vás ve firmě? Řekněte o tom ostatním lidem, jak to máte s příjmem.
Pokud je člověk alespoň trochu inteligentní a schopný chodit do práce včas a pravidelně tak ho nevýhod. Bohužel je stabilní i plat od nástupu se to téměř 2 roky nehlo což je dost demotivující.










Není potřeba nějakého vzdělání. Práce je jednoduchá a zvládne ji každý. A vezmou každého ale zda tam vydrží záleží na každém samostatně.