48 hodnocení s 38 komentáři
Nejužitečnější komentář
O zaměstnance je pečováno, spousta benefitů (13. a 14. plat - 50% mzdy), příspěvky na dojíždění, za dny bez absence atd. atd. Po téhle stránce je ENGEL fakt dobrý
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:duben 2021
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel64 %
Kolegové72 %
Nadřízení62 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučuje 15
Řád a pravidla
doporučuje 13
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 13








