113 hodnocení s 66 komentáři
Nejužitečnější komentář
Pravidelná pracovní doba, jde se vždy dohodnout.
Benefity jsou taky celkem vysoké, dále příspěvky na stravování a penzijní spoření.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 10 let
Napsáno:říjen 2025
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel57 %
Kolegové71 %
Nadřízení53 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučuje 50
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 40
Práci bez přesčasů
doporučuje 27








