24 hodnocení s 18 komentáři
Nejužitečnější komentář
Spolupráce kolegů, výborné vstupní školení a snaha o týmovou spolupráci.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Obchodník
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:červen 2022
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel76 %
Kolegové81 %
Nadřízení71 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 14
Jistotu a stabilitu
doporučuje 13
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 9









