103 hodnocení s 64 komentáři
Nejužitečnější komentář
Pokud mám říct něco pozitivního, tak asi jen firemní jídelna.Za výhodu považuji poměrně dobrou mzdu.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:květen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel59 %
Kolegové73 %
Nadřízení59 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 40
Jistotu a stabilitu
doporučuje 39
Řád a pravidla
doporučuje 25









