64 hodnocení s 50 komentáři
Nejužitečnější komentář
Dobrý kolektiv, což je základ. Celkově pak oceňuji rovný přístup, slušné jednání, podporu a pomoc. V neposlední řadě jsou zde velmi zajímavé benefity.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Administrativa
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:květen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel82 %
Kolegové87 %
Nadřízení81 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučuje 34
Práci bez přesčasů
doporučuje 22
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 20

