7 hodnocení s 7 komentáři
Nejužitečnější komentář
Naučila jsem se u tohoto zaměstnavatele, že když něco funguje špatně na začátku, bude to za několik let ještě mnohem horší (nevyplatí se "vydržet" a čekat, že se něco zlepší - je to ztráta času) a že kdo uteče - vyhraje.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 5 let
Napsáno:listopad 2023
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel60 %
Kolegové72 %
Nadřízení55 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Netradiční benefity
doporučuje 5
Řád a pravidla
doporučují 3
Jistotu a stabilitu
doporučují 3









