19 hodnocení s 16 komentáři
Nejužitečnější komentář
Se svým zaměstnavatelem jsem velmi spokojený. Nabízí férové a dobré finanční ohodnocení a mezi vedením a zaměstnanci panuje vzájemná důvěra a respekt. Velmi oceňuji také vyvážený poměr mezi pracovním a osobním životem, díky kterému mám dostatek času na své zájmy a volnočasové aktivity. Práci v této společnosti mohu jednoznačně doporučit.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Management
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 1 rok
Napsáno:červen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel84 %
Kolegové87 %
Nadřízení87 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Klidnou práci
doporučuje 10
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 9
Neformální pracovní atmosféru
doporučuje 8
