7 hodnocení se 3 komentáři
Nejužitečnější komentář
Prace v bydlisti.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Marketing
Odpracoval u zaměstnavatele:zaměstnanec nic nevyplnil
Napsáno:září 2017
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel60 %
Kolegové77 %
Nadřízení63 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Možnost učit se novým věcem
doporučují 3
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučují 3
Možnost kariérního postupu
doporučují 2









