6 hodnocení se 3 komentáři
Nejužitečnější komentář
Celkově, před mnoha lety, fajn.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Marketing
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 5 let
Napsáno:březen 2019
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel70 %
Kolegové67 %
Nadřízení48 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Neformální pracovní atmosféru
doporučují 3
Práci v týmu mladých lidí
doporučují 2
Náročné úkoly
doporučují 2









