191 hodnocení s 129 komentáři
Nejužitečnější komentář
Filozofie odměňování propracovaná na ústředí teoreticky v pořádku, ale v praxi velká zbraň regionalního vedoucího k potlačení názoru, takže i když pracujete ze všech sil i v oslabeném týmu, může být tento názor potlačován, podpořen lživými informacemi a rozhodnutím o odebrání nenárokové složky mzdy, což silně dehonestuje výkon pracovníka, který je tímto donucen k podepsání výpovědi dohodou, protože pracovat i za druhé za základní plat se už nevyplatí a přestane to bez motivace bavit.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:leden 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel81 %
Kolegové82 %
Nadřízení75 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 99
Možnost kariérního postupu
doporučuje 98
Jistotu a stabilitu
doporučuje 96
Galerie

Příjemné prostředí

Neformální pracovní atmosféra

Kariérní postup
+9



