17 hodnocení s 15 komentáři
Nejužitečnější komentář
bohužel s níčím, přístup této firmy k zaměstnancům je tragický
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Obchodník
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 2 roky
Napsáno:listopad 2018
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel45 %
Kolegové63 %
Nadřízení52 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 10
Možnost práce při studiu
doporučují 4
Příležitost využít cizí jazyky
doporučují 3








