11 hodnocení s 7 komentáři
Nejužitečnější komentář
Za odvedenou práci a velkou zodpovědnost nízká mzda.
Velmi málo bonusů.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Logistika, doprava
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:prosinec 2020
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel83 %
Kolegové76 %
Nadřízení84 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučuje 7
Jistotu a stabilitu
doporučuje 5
Možnost práce při studiu
doporučují 3








