155 hodnocení s 112 komentáři
Nejužitečnější komentář
Měla jsem vynikající vedoucí.
Za mě práce ve které jsem chtěla zůstat.
Všichni byli moc milý.
Jestli budu moct vrátim se pracovat zas.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Obsluha zákazníků, prodej na prodejně
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 1 rok
Napsáno:únor 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel82 %
Kolegové88 %
Nadřízení82 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Jistotu a stabilitu
doporučuje 89
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 67
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 62
Galerie

Smysluplná práce

Příjemné prostředí
Respekt k rodině
+8

