6 hodnocení s 6 komentáři
Nejužitečnější komentář
V On Pointu jsem už přes 8 let – protože zde mám vše, co jsem kdy chtěla:
Kolegy i šéfa, se kterými si ráda po práci sednu ke kafe.
Kreativní a barvitou práci, která mě nesmírně baví.
Možnost neustále se rozvíjet a kariérně růst.
Transparentní jednání a kolektivní posouvání firmy a u toho rovnocenné diskuze bez diktátu.
Hezkou atmosféru a úsměvy, kdykoli otevřu dveře kanceláře.
Prima teambuildingy, kde se pobavíme a často i pomůžeme někomu potřebnému.
Obrovskou vstřícnost a přizpůsobené podmínky při práci během rodičovské dovolené.
Pocit, že jsme všichni na stejné vlně a máme podobně poskládané hodnoty.
Férové jednání s klienty, upřímný zájem o jejich spokojenost a viditelnou práci na tom, aby služby pro ně byly stále lepší…
Zkrátka, On Point je láska.
V době hodnocení byl/a:
Současný zaměstnanec
Z oddělení:Marketing
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 5 let
Napsáno:červen 2026
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel100 %
Kolegové100 %
Nadřízení100 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 6
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 5
Neformální pracovní atmosféru
doporučuje 5









